Луиза Хей

Мудрість жінки


Скачать книгу

з чоловіків-членів Конгресу заперечували, мовляв: «Як ми зможемо розрізняти багатих і бідних, якщо в усіх буде ванна кімната?!» Сьогодні ванни вдома здаються нам чимось таким очевидним, що ми й не підозрюємо, що за це жінка при владі боролася з конгресом. Коли жінки збираються разом, ми можемо звертати гори й робити світ кращим місцем для життя.

      Ми пройшли довгий шлях, і не варто про це забувати. За колоніальних часів чоловік був беззаперечним правителем домогосподарства, і за будь-яку непокірність дружини, дитини чи слуги існувала кара – побиття. У 1850-ті роки жодна поважна жінка не могла дозволити собі отримувати задоволення від сексу. Так, ми пройшли чималенький шлях і лише починаємо цю нову фазу нашої еволюції. Нам ще належить багато зробити й багато чого навчитися. Зараз перед жінками відкриті нові горизонти свободи, нам потрібні нові творчі рішення для всіх жінок, зокрема й для тих, хто живе наодинці.

      Розділ II

      Реклама: орієнтація на жіночу самооцінку

      Рекламний світ орієнтується на жінок, і, користуючись нашою заниженою самооцінкою, змушує нас купувати певну продукцію. У підсумку більшість реклам говорять: «Ви недостатньо хороші… і можете виправити себе, придбавши наш товар». Ми дозволили рекламодавцям отак націлитися на нас лише тому, що ми віримо: з нами щось не так, потрібно щось виправляти. Нам слід припинити ловитися на їхні прийоми, що змушують почуватися неповноцінними.

      Улюблена мішень рекламодавців – тіло. Через успадковані від суспільства негативні переконання про наші тіла й через важку артилерію реклами, що без кінця торочить: «Ви недостатньо хороші», не дивно, що ми переважно не любимо своє тіло. Чи багато з нас може щиро сказати, що любить свою пряму кишку? У нас удосталь проблем, коли ми намагаємося прийняти хоча б ніс чи стегна. Мені цікаво, у якому віці ми навчаємося прирівнювати власну цінність до свого тіла. Діти ніколи не почуваються погано через розмір стегон!

      Як вразливих дівчат-підлітків, нас засипають рекламою, що намагається знизити нашу самооцінку і змусити відчути, що нам потрібен саме цей продукт. Так ми нібито будемо привабливими, так нас краще сприйматимуть інші. Ось чому дівчата-підлітки мають найнижчу самооцінку. Це почуття часто залишається з нами і в дорослому віці. Тютюнові компанії люблять рекламу, націлену на дівчат-підлітків, бо знають: якщо викликати залежність у людей із низькою самооцінкою, існує велика ймовірність отримати клієнтів на все життя. Чи можемо ми дозволити рекламникам виробляти таке з нашими дітьми?

      Конец ознакомительного фрагмента.

      Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

      Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.

      Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.