nauda šķita piesaista arvien vairāk jaunas naudas un iespējas. Viņu ietaupījumi auga, piesaistot cilvēkus un informāciju, kas ļāva saprātīgi ieguldīt un tos audzēt vēl ātrāk.
Iespējams, galvenais iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku aiziet pensijā, ir tas, ka viņi nespēj sakrāt sākotnējo summu, kas kalpos par viņu nākotnes bagātības pamatu. Lai pelnītu naudu, vajag naudu.
Nebaidieties nosmērēt rokas
Uzkrāšanas likums ir nepieciešams, lai gūtu panākumus pieredzes ziņā. Cilvēkiem, kuri gūst panākumus jebkurā jomā, ir daudz lielāka pieredze šajā jomā nekā vidusmēra cilvēkam. Pieredzi nevar aizstāt ar neko. Tieši pieredzei ir izšķiroša priekšrocība uzņēmējdarbībā, uzņēmējdarbībā, vadībā, pārdošanā, investīcijās, publiskajā runā vai literārajā darbā.
Meistarības jautājumam ir veltīti daudzi pētījumi un teorijas. Taču visi eksperti ir vienisprātis par vienu: meistarība jebkurā jomā balstās uz cilvēka spēju «izdarīt analoģijas», saskaroties ar situāciju, kas līdzīga tai, kas jau ir bijusi pagātnē. Jo vairāk dažādu situāciju ir notikušas pagātnē, jo vairāk modeļu tiek ierakstīts cilvēka atmiņā, jo ātrāk viņš var pieņemt pārdomātu lēmumu, kad notiek kaut kas jauns un atšķirīgs no visa iepriekš notikušā.
Esiet gatavi neveiksmei
Modeļu atpazīšana attiecas uz visām jomām, sākot no tiesību aktiem un medicīnas līdz sarunām, pārdošanai un uzņēmējdarbībai. Speciālisti saka, ka, lai sasniegtu augstu prasmju līmeni, cilvēkam nepieciešami 5–7 gadi un desmit tūkstošu stundu pieredze. Un vienīgais veids, kā iegūt šo pieredzi, ir būt gatavam neveiksmei, vadīties pēc izmēģinājumiem un kļūdām un gūt noderīgas mācības no jebkuras situācijas.
Sliktākais izcilības ienaidnieks un atlīdzība, kas nāk par labāko savā profesijā, ir «komforta zona». Lielākā daļa cilvēku jūtas tik apmierināti ar sliktu sniegumu un sasniegumu trūkumu, ka vien doma par kaut ko jaunu un nezināmu viņus ieved trīcošās šausmās.
Daudzi cilvēki neriskē iziet ārpus ierastās komforta zonas, jo baidās no iespējamās neveiksmes.
Bet būtība ir tāda, ka, kamēr jūs neatstāsit savu komforta zonu un nepieļausit kļūdas, kas nes gudrību un pieredzi, jūs nevarēsit augt un nopelnīt naudu, kuru tik ļoti alkst. Citiem vārdiem sakot, panākumus var mācīties tikai no kļūdām. Panākumi tiek sasniegti tikai tad, ja jūs riskējat, negarantējot pozitīvu rezultātu. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti.
Lielā Patiesība
Šī ir uzkrāšanas likuma atslēga. Viss ir svarīgi! Visam, ko tu dari vai nedari, vienā vai otrā veidā ir nozīme. Kad esat izvirzījis mērķi, visas jūsu darbības ir vai nu labvēlīgas, vai kaitīgas. Nekas neiztiek bez sekām.
Daudzi cilvēki pieļauj nopietnu kļūdu, domājot, ka kaut kam ir nozīme tikai tad, ja viņi ir tie, kas tam piešķir nozīmi. Patiesībā, ja kaut kas nenes labumu, tas rada kaitējumu. Ja tas neko nepievieno, tas atņem.
Ja jūsu mērķis ir kļūt bagātam, jums jāievēro jauni noteikumi. Un no šī brīža visam ir nozīme tā vai citādi: vai tu lasi grāmatu, klausies audio programmu, apmeklē papildu semināru vai kursu, lai apgūtu jaunu naudas palielināšanas metodi, agri celies un agri ej gulēt. Tam visam ir nozīme. Katru dienu jūs plānojat un sākat darbu pirms visiem pārējiem, tas maina. Jebkura noderīga darbība tiek ierakstīta jūsu dzīves virsgrāmatā aktīvu kolonnā.
Netērējiet savu laiku
Bet, ja visus vakarus bez prāta skatāties televizorā, tērzējat pa telefonu ar draugiem, tērējat laiku, darot nevajadzīgas, bezjēdzīgas lietas, arī tam ir nozīme, un tas tiek atzīmēts arī dzīves grāmatā, tikai saistību ailē. Jebkuram plaukstošam uzņēmumam ir pozitīva bilance, un jums tādai vajadzētu būt. Ja jums izdosies savākt vairāk ierakstu virsgrāmatas labajā pusē (kur tiek reģistrēti aktīvi) nekā kreisajā pusē (kur tiek reģistrētas saistības), jums būs pārsteidzoša dzīve. Tāpat kā grāmatvedībā, viss ir svarīgs.
Lūdzu, ņemiet vērā svarīgu punktu. Ja jūsu darbības netuvina jūs mērķim, visticamāk, tās jūs attālinās no tā. Nekas neiztiek bez sekām.
Viss, ko jūs darāt, tuvina jūs vēlamajam vai attālina no tā. Viss ir svarīgi. Šis ir viens no svarīgākajiem uzkrāšanas likuma piemērošanas aspektiem.
Jūs to redzēsit, kad tam noticēsiet
Pārliecības likumam ir milzīga ietekme uz jūsu dzīvi. Tas saka: viss, kam jūs kaislīgi ticat, materializēsies realitātē. Neticiet tam, ko redzat savām acīm, bet, gluži pretēji, redziet to, kam ticat. Jūsu uzskati liek jums redzēt sevi un apkārtējo pasauli no noteikta leņķa.
Ja jūs patiešām kaut kam ticat, jūs domāsit, rīkosities un jutīsit noteiktā veidā, un jūsu uzvedība noteiks turpmākos rezultātus. Jūsu uzskati kļūs par realitāti.
Mūsu prāts ir veidots tā, ka informācija, kas nāk no ārējiem avotiem, kas ir pretrunā tam, ko mēs jau uzskatām, tiek automātiski ignorēta vai bloķēta neatkarīgi no tā, vai mūsu uzskati ir balstīti uz faktiem vai fantāzijām.
Miljonāra attieksme
Tādējādi mēs izdarījām svarīgu atklājumu: cilvēki, kuri gaida panākumus nākotnē, ir iekšēji uz to vērsti. Viņi ir stingri pārliecināti, ka agri vai vēlu veiksme viņiem nāks. Viņi stingri tic, ka viss, kas ar viņiem notiek, labs vai slikts, ir daļa no lielāka plāna, caur kuru viņus sagaida liels triumfs. Viņi atsakās pat apspriest neveiksmes iespēju. Doma par neveiksmi viņiem nekad neienāk prātā. Viņi vienkārši neapsver šo iespēju.
Ārējā pasaulē jūs vienmēr rīkojaties saskaņā ar savu patieso iekšējo pārliecību. Pārliecinot sevi, ka esat veiksmīgs cilvēks, tikai gaidāt īsto iespēju, jūs uzreiz pārvērtīsit sevi un vairs nebūsit bailīgs cilvēks, kurš pastāvīgi šaubās par jūsu spējām. Pārliecināts, jūs uzskatāt, ka ir universāls plāns panākumu gūšanai un ka viss, kas notiek, ir šī plāna neatņemama sastāvdaļa.
Jūs sāksit pamanīt spilgtās pozitīvās puses jebkurās neveiksmēs un neveiksmēs. No jebkurām īslaicīgām grūtībām vai kļūdām jūs varat mācīties pozitīvu un vērtīgu mācību. Tāpat kā Henrijs Fords, jūs varat vadīties pēc frāzes: «Neveiksme ir vienkārši iespēja sākt no jauna, bet labāk.» Savā prātā tu stingri ticēsi finansiālu panākumu neizbēgamībai.
Jūs veiksit milzīgu lēcienu no pozitīvas domāšanas uz pozitīvām zināšanām. Pozitīva domāšana bieži vien ir vēlmju domāšana, aizsegs bailēm un šaubām. Taču pozitīvas zināšanas rodas, sasniedzot noteiktu ticības līmeni, tu esi pilnīgi pārliecināts, ka lai kas arī notiktu, veiksme tev nepaies garām. No šī brīža nekas tevi neapturēs.
Zvērējiet maksāt pareizo cenu
Galvenā personīgā īpašība, kas nosaka lielus panākumus, ir gribasspēks. Tas ir nepieciešams jebkuram vērtīgam un vērtīgam sasniegumam. Gribasspēks balstās uz pārliecību. Pēc pārliecības. Par ticību. Uz ticību savām spējām pārvarēt jebkādus šķēršļus. Un, tāpat kā jebkura īpašība, jūs varat attīstīt gribasspēku, izmantojot to katru reizi, kad rodas vajadzība.
Gribasspēku un rakstura spēku var attīstīt, neatlaidīgi virzoties uz priekšu, kad vēlaties atkāpties. Gribasspēku var attīstīt, piespiežot sevi strādāt pie svarīgākajiem mērķiem, pat tad, kad ir kārdinājums darīt citas, patīkamākas lietas. Gribasspēku var attīstīt, lasot lielu cilvēku biogrāfijas, kuru uzvaras bija rakstura spēka un stingrības triumfs.
Jo