до теорії відносності ви заходите так далеко, що читаєте лекції проти її творця на своїх днях народження.
Тесла: Пам'ятайте, це не викривлений простір, це людський розум, не здатний осягнути безкінечність і вічність! Якби відносність була правильно зрозуміла творцем теорії, він би знайшов безсмертя, навіть фізичне, якби тільки побажав.
Я – частина світла, і це музика. Світло заповнює мої шість почуттів: я бачу, чую, відчуваю, відчуваю запах, торкаюся і думаю. Моє шосте чуття – мислення.
Частинки Світла – це записані ноти. Удар блискавки може бути цілою сонатою. Тисячі блискавок – це концерт.
Для цього концерту я створив кульову блискавку, яку можна чути на крижаних піках Гімалаїв.
Що ж стосується піфагорійців і математиків, вчений не може і не повинен зазіхати на них. Цифри і рівняння – всього лише символи, що виражають музику сфер.
Якби Ейнштейн чув ці звуки, він би не придумав теорію відносності. Такі звуки – це послання розуму про те, що життя має сенс, що Всесвіт існує в досконалій гармонії, і його краса – причина і наслідок Творіння. Така музика – вічний цикл зоряних небес.
Навіть сама крихітна зірка володіє закінченою будовою і теж є частиною зоряної симфонії. Серцебиття людини – частина симфонії Землі.
Ньютон знав, що секрет криється в геометричному розташуванні і русі небесних тіл. Він усвідомлював існування верховного закону у Всесвіті. Викривлений простір – це хаос, а хаос – це не музика. Ейнштейн – посланник часів звуку і шаленства.
Журналіст: Містер Тесла, а ви чуєте цю музику?
Тесла: Я чую її увесь час. Моє духовне вухо так само велике, як небо, яке ми бачимо над собою. А тілесне вухо я підсилюю радаром.
Відповідно до теорії відносності, дві паралельні лінії будуть перетинатися в нескінченності. Тобто кривизна Ейнштейна буде випрямлятися. Одного разу створений, звук буде тривати вічно. Він може зникнути для людини, але буде продовжувати існувати в мовчанні, яке є самою великою могутністю людини.
Ні, я нічого не маю проти самого Ейнштейна. Така вже він людина, і зробив багато добрих речей, деякі стали частиною музики. Я напишу йому і спробую пояснити, що ефір існує, і що його частинки – це те, що утримує Всесвіт в гармонії і життя в вічності.
Журналіст: Ви часто згадували про силу візуалізації.
Тесла: Мені б хотілося подякувати візуалізації за всі мої винаходи. Події мого життя і мої винаходи реально стоять у мене перед очима, видимі як кожен окремий випадок або річ.
У молодості я лякався, не знаючи, що це таке, але пізніше навчився користуватися цією силою як винятковим талантом і даром. Я підживлював її і ревниво оберігав.
Також за допомогою візуалізації я коригував більшість винаходів і закінчував їх, ментально візуалізуючи рішення складних математичних рівнянь. За цей дар я отримав звання Вищого Лами в Тибеті.
Мої зір і слух досконалі, і, смію сказати, сильніші, ніж у інших людей. Я чую грім на відстані 250 км і бачу в небі кольору, які не можуть бачити інші люди. Таке загострення зору і слуху я знайшов ще дитиною. Пізніше