граючи у комп’ютерні ігри.
Є, правда, ще один варіант: Джокер навмисне робить помилки. Але так чинять, коли хочуть приховати сліди. А сліди цього Джокера і без того приховані: за почерком його не вирахуєш. Значить, швидше за все, він хитрий лиходій, одначе не надто розумний, щоб писати грамотно.
Перед тим як заснути, Максим Білан ще раз прокрутив у голові прикмети Джокера. Товариш чи принаймні однокласник Миколи Білоуса, який не дружить з граматикою та пунктуацією, тобто робить елементарні помилки в словах і зовсім не знає, де треба ставити коми.
Останній слід виглядав найбільш реальним. Ось тільки йти по ньому буде проблематично: не змусиш же всіх, кого підозрюєш, писати диктант, та ще й зі словами, в яких зроблені помилки. І потім, з комами не дружить, здається, кожен третій школяр. Білан навіть підозрював, що дорослі теж не завжди знають, де треба ставити розділові знаки. Що ж до школярів, то неграмотними можуть бути як хлопці, так і дівчата. Таким чином, цей реальний слід насправді так само нікуди не вів.
Конец ознакомительного фрагмента.
Текст предоставлен ООО «ЛитРес».
Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.
Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.