ям всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудіо -і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, обладнання та матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Кримінальне переслідування також відбувається згідно з відповідними законами країн, де зафіксовано незаконне відтворення (поширення) творів.
Книга містить криптографічний захист, що дозволяє визначити, хто є джерелом незаконного розповсюдження (відтворення) творів.
Щиро сподіваємося, що Ви з повагою поставитеся до інтелектуальної праці інших і ще раз Вам вдячні!
Книжка Румельта «Гарна стратегія. Погана стратегія» чітко освітлює дискусію про стратегію в бізнесі. Використовуючи приклади-виклики та проникаючи в саму суть, «Гарна стратегія. Погана стратегія» надає підприємцям потужні способи подолання перешкод, які чекають на їхньому шляху. Концепція «Ядра» та «Найближчої мети» – справжні рушії успіху. Це нова настільна книжка для кожного, хто керує організацією в бізнесі, уряді чи деінде.
Книжка Румельта зовсім не виявляє фастфудівський підхід до проблеми стратегії. Вона дарує насолоду під час читання й разом з тим чітко пояснює, що є стратегічним мисленням та що ним не є. Приклади, історії, анекдоти не давали мені змоги відірватись від цього твору.
У своїй новій провокаційній книжці Річард Румельт викриває незручну правду: стратегія більшості компаній – донкіхотство, мішанина та непевність. То й не дивно, що до недавніх років власне поняття «стратегія» зводилось до зливи наївних порад та спрощених схем. Румельт прокладає короткий шлях крізь сум’яття та спогади менеджерів до розуміння, що стратегія є чіткою диференційованою точкою зору, яка підтримує потужну та послідовну дію. Змальовуючи безліч прикладів, Румельт визначає переломні ознаки, що відрізняють потужну стратегію від безглуздої, пропонує низку порад, як побудувати стратегію, що варта цього ймення. Якщо ви почуваєтеся впевненим, ваша компанія має сильний потенціал перемогти суперників та твердо прямувати у майбуття, не купуйте цю книжку. Коли ж у вас з’явилась бодай крапля сумніву, швидше беріть її до рук!
Автор наполягає, що стратегія – низка установлених дій, які компанія або команда повинні застосувати,– важлива так само, як і ті дії, що їх мають уникати в невпинному русі до ринку. Як часто цитують генерала Беттона: «Гарний план, реалізований сьогодні, ліпший за досконалий план, виконаний наступного тижня». «Гарна стратегія. Погана стратегія» зосереджена на визначенні читачем стимульних ключів та виконанні цих дій. У книжці описано приклади випадків, що ілюструють точку зору Румельта. Річард Румельт наполягає, що стратегія – це не прагнення та не мета. Вона – план битви за дії, розроблені на основі певних атрибутів або умов, що відрізняють організацію від її конкурентів; за важелі, що забезпечують винятковий стабільний прибуток як результат.
Це перша книжка про стратегію, яку мені важко було відкласти. Адже стратегія Румельта – не що інше, як структурне розумне мислення про бізнес. Вона навчає вас його робити.
Книжка про корпоративні стратегії є рідкістю. А ще рідше трапляються ті, які ілюстративно пояснюють, яка стратегія погана, а яка гарна, аби компанії розуміли, добре вони чинять чи погано. Цю книжку обов’язково мусять прочитати генеральні директори та планувальники, адже їхня праця залежить від того, чи діють вони правильно!
Кожен вищий керівник, прочитавши цю книжку, неодмінно захоче ретельно придивитись до своєї фірми, досягти щодо неї певного судження, а потім працювати для її розвитку або її поліпшення. Багато захопливих прикладів гарної стратегії допомагають проникнути в суть, проте найцінніші з них – різноманітні приклади поганої стратегії. Румельт доволі яскраво, не висміюючи, але гостро критикуючи, описує «огріхи» стратегії як ефемерні, захмарні цілі, а не як «зустріч із проблемами віч-на-віч.
Є кілька надзвичайних книжок, що допомагають не лише змінити спосіб мислення, але й поліпшити результат. Твір Річарда Румельта «Гарна стратегія. Погана стратегія» – один з них, наріжний камінь у теорії та практиці стратегії. Коротким шляхом з’ясовуючи суть того, що відрізняє успіх від посередності, Румельт використовує яскраві приклади із сучасного світу бізнесу та історії світового бізнесу. Він показує, як виявити гарне, поміркувати над поганим та зробити гарну стратегію цілющою силою для вашої організації.
«Гарна стратегія. Погана стратегія» чітко вказує на полярну різницю: