такими самими. Поєднання цих матеріалів склало враження, ніби товщина та важкість бетону просто кудись зникли.
Новий багатоцільовий центр комунікацій і розваг на кухні дозволяє зайнятим сім’ям почуватись у безпеці. iCEBOX, розроблений у Beyond Connected Products, тобто в одному з підрозділів Salton Inc., – це мультимедійний прилад зі складаним монітором, на якому члени сім’ї можуть дивитися DVD, телевізійні передачі, користуватись Інтернетом, замовляти продукти харчування, скачувати рецепти для сімейного кухаря. Пристрій також дозволяє проводити спостереження за цілим домом: скажімо, батьки на кухні бачать, хто підійшов до вхідних дверей або як граються діти в будинку чи у дворі.
Проаналізуйте першу-ліпшу ідею, що спаде на думку, і спробуйте зрозуміти, чи можна її поєднати з іншими ідеями для створення чогось ефективнішого. Усередині 1880-х нові технології дозволили Джорджу Істмену розробити легку целюлозну плівку, що, на відміну від важких скляних фотопластинок, так легко не псувалася. Сама ідея була чудовою! Тож Істмен розробив легку камеру, яку використовував уже з новою плівкою. Усього за якихось десять років це поєднання перетворило компанію Eastmen Kodak на світового лідера в галузі фотографії.
Розробники автомобілів поєднали рух автомобіля та гвинтокрила, а тоді застосували це поєднання в повноцінному автомобілі, який у прямому сенсі слова може їхати боком, оскільки всі його колеса повертаються на 45 градусів в одному напрямку.
Припустімо, що ви поєднали домашній туалет із пристроєм для аналізу сечі, вимірювання артеріального тиску, пульсу, температури та ваги тіла. А саме це й зробила одна японська компанія. Її винахід називається «Смарт-туалет» і робить вищезазначені аналізи користувача, а тоді відображає їх на вбудованому екрані.
Що станеться, коли поєднати здатність до переконання з їжею та музикою? Одне маркетологічне дослідження показало, що піддослідні, яким пропонували арахіс і пепсі-колу, легше піддавалися впливові тексту на упаковці, ніж люди, яким цього не пропонували. Інший експеримент продемонстрував, що піддослідні, які слухали фольк-музику, більше піддавалися впливові рекламного повідомлення, ніж ті, хто такої музики не слухав. Тому не випадково, що фахівці, відповідальні за рекламу кандидатів на посаду президента, охоче використовують приємну фонову музику в кожному рекламному ролику.
Виробник саке в японському місті Фукусімі поєднав класичну музику з ферментацією свого продукту. І тепер усіх запевняє, що смак горілки поліпшився, відколи її почали виробляти під музику. Тож попит на саке «Моцарт» тільки зростає.
Розробники продукції в компанії Sheaffer Pen створили ручку Prelude MPI, у якій поєднали функції ручки та ліхтарика. Компанія назвала її «інструментом для писання». Зніміть ковпачок – і ви маєте кулькову ручку. Покрутіть чорний поясок – і навколо самої ручки, а також на папері з’являється жовте підсвічування.
Японська