виникала додаткова напруга. Як лишилася сама, тим паче не тягнуло нікуди. Зрештою Лора домовилася сама з собою: найкращий відпочинок – сон не менше восьми годин на добу. Жінка змушувала себе вести розмірений спосіб життя, намагаючись дотримуватися такого-сякого режиму. Робочий час Кочубей намагалася використовувати максимально ефективно, керуючись мудрими порадами й розставляючи справи, які треба зробити, від одного до десяти за шкалою пріоритетів.
Лишалося приборкати безсоння.
Зіткнувшись із цією проблемою потому, як здолала ту саму, Лора ретельно дослідила себе. Результат не забарився: засиналося значно легше, коли праця йшла добре. Не без проблем і труднощів, таке є в кожній роботі. Але якщо знала спосіб вирішення й мала цілком реальний, здійсненний, прийнятний для втілення план – просто крутилася хвилин сорок, зрештою поринаючи в сон, даючи собі змогу переспати проблему. Та траплялися інші ситуації, коли від Лори мало що залежало. Хоч кричи, хоч викликай кавалерію на підмогу, хоч бийся головою об стіну – все одно не могла зрушити з місця нічого. Лишалася в тій точці, до якої вдалося дійти.
Ось коли безсоння брало гору.
Снодійне в таких випадках приходило на допомогу. Проте тут на Лору чекала пастка й вона чудово розуміла, куди не варто ступати. Численні обстеження, пройдені під тиском Гайдука й за гроші банку, дали несподіваний, досить дивний результат. Лора не мала поняття про схильність свого організму швидко звикати до всього, що може зашкодити. Не лише спиртне чи снодійне – затягнути могло звичайне харчування. Адже, нервуючи, людина дуже часто заспокоює себе їжею, тож у її випадку є ризик переїдання, набирання зайвої ваги, далі – провокування похідних хвороб. У тому числі – цукрового діабету.
Лора дала собі слово до останнього не викликати сну штучно, хоча таблетки все одно тримала при собі – це давало певний заспокійливий ефект. Але зустріч із Яровим вибила зі звичної колії, хай би там як Кочубей не намагалася здаватися спокійною та впевненою.
Причина: її змусили лишитися, зрушити справу з першого разу не вдалося.
Не сказати, що Лора зовсім наївна й сподівалася зламати хребти Яровому та його багатим клієнтам отак відразу. Її, як і його, заскочила дивна казка про давнє прокляття, котре тяжіє над будинком. Лора, тим паче – Гайдук і їхні керівники з банку «Омега» дотепер не мали уявлення про подібний прецедент. У розмові з Яровим вона зробила вигляд, що містична міська легенда для неї не новина. Хоча раніше чула тільки про затяту активістку, чиїми зусиллями об’єкт можуть повернути під державний захист та зробити недоторканним. Навіть імені її не знала, записавши це собі в мінус. Зазвичай до таких речей Кочубей підходила більш професійно, встановлюючи всіх причетних до чергової справи й міру впливу на процес навіть другорядних персонажів. Страшилки, якими Тетяна Помічна залякувала всіх довкола, виявилися для Лори несподіванкою, з якою доведеться рахуватися й на яку варто робити поправку.
Новий поворот слід було обмізкувати.
І вирішити, як міською легендою можна