тільки дієту. У крайньому випадку виписували мезим. Після застосування обладнання кіста майже НЕ виявляється. Обладнання допомогло дитині.
Короткі висновки: як було сказано вище, програма оздоровлення при діабеті достатньо складна.
При цьому моя практика показує, найскладніше – переконати людину, у якої є діабет, що його можна позбутися.
До того ж існує правило оздоровлення у Ресурсній Медицині: чим складніша форма хвороби, тим повільніше треба вводити кожен пункт оздоровлення.
При навіть найтяжчих формах цукрового діабету оздоровлення можна починати зі сну на тепловому килимку при невисокій температурі (розріджується кров, виводяться токсини, відновлюється робота нервової і гормональної систем).
На наступному етапі я рекомендую вводити масаж прогрівання та припікання живота зранку (проектори, теплові та міостимуляційні пояси).
3 крок оздоровлення шиї та хребта (масажні ліжка, проектори, масажні подушки).
4 – догляд за ногами. Окремо треба зауважити, що догляд за ногами при діабеті має свої особливості: погана циркуляція крові, пошкодження периферичних нервів (нейропатія), знижений місцевий імунітет.
Люди, які страждають на діабет, можуть погано відчувати дію тепла та масажу, внаслідок чого деколи з’являються пошкодження шкіри на стопах. Тому я рекомендую застосовувати масажери для ніг за наявності цукрового діабету вкрай обережно, особливо це стосується припікання.
Найкраща моя рекомендація для тих, хто хоче позбутися цу- крового діабету, – особисто вивчитися на 1 курсі та втілювати програму під керівництвом експертів Ресурсної Медицини: https://u-hrm.com/1.
Додатково при цукровому діабеті застосовуються апарати для оздоровлення очей активної та пасивної дії.
При реалізації комплексної програми оздоровлення позбутися цукрового діабету можна за 2—6 міс.
РОЗДІЛ 5
ОРГАНИ ДИХАННЯ. АЛЕРГІЯ
ОЗДОРОВЛЕННЯ БРОНХІВ ТА ЛЕГЕНЬ
До хронічних захворювань бронхів та легень належать: бронхіт, бронхіальна астма, специфічні захворювання шахтарів – пневмоконіоз, антракоз, дихальна недостатність, пневмосклероз, емфізема.
Людина знає, що при хронічному бронхіті з’являється кашель, альвеоли забиті, важко дихати, температура підвищується, часто розвиваються загострення. Буває, що в дітей кашель стає хронічним, а з часом переходить в астму. Бронхіт часто супроводжується захворюваннями верхніх дихальних шляхів: ринітом, фарингітом, гайморитом.
Як за допомогою обладнання оздоровлювати бронхи та легені? Цілий орган або комплекс органів функціонує, допомагає нам,
але ми ніколи НЕ замислюємося, що йому треба для життя. Поши- реною є думка, що органам дихання потрібне свіже повітря. Однак це їх робота. Повітря потрапляє в органи дихальної системи і потім в кров. Звичайно,