oma hirmule. Mis tundeid see teis nüüd tekitab? Kui vahetusmeetodi kasutamine on olnud efektiivne, siis sel hetkel, kui te mõtlete hirmu tekitanud asjale, peaksid teie mõtted automaatselt liikuma soovitud olukorrale.
Teine vahetusmeetodi variant on kujutada enda ees ragulkat. Praeguse käitumise pilt, mida te tahate muuta, asub ragulka kahe haru vahel. Pange kummi külge väike pilt sellest, milline te tahaksite olla. Siis vaadake mõttes, kuidas seda väikest pilti tõmmatakse ikka rohkem tagasi (teist eemale), kuni kumm on viimse võimaluseni pingul. Seejärel laske pilt lendu. Vaadake, kuidas ta paiskub vana pildi sisse ja teie ajusse. Oluline on, et kumm tuleb tõmmata enne lahtilaskmist viimse võimaluseni pingule. Kummi lahtilaskmise hetkel, kui vana pilt puruneb, tuleb öelda “viuhti!”. Kui te teete seda õigesti, siis peaks kummi lahtilaskmise hetkel uus pilt teie suunas tulema sellise kiirusega, et sunnib teid pead tahapoole tõmbama. Mõelge praegu kohe mingile kitsendavale mõttele või käitumisele, mida te tahaksite muuta, ja kasutage selle muutmiseks ragulkameetodit.
Конец ознакомительного фрагмента.
Текст предоставлен ООО «ЛитРес».
Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.
Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.