Адам Джексон

Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1


Скачать книгу

хочеш напевне досягти своїх цілей, тобі слід обміркувати стратегію, упорядкований план дій.

      Завжди пам’ятай золоте правило вирішення проблем: коли ти думаєш, що вичерпав усі можливості, пам’ятай одне: ще не всі.

      Якщо хочеш у чомусь досягти успіху, тобі потрібні три речі: упорядкованість… упорядкованість… і впорядкованість!

      Складай план із десяти пунктів для кожної своєї цілі, перелічуючи десять можливих шляхів досягнення мети.

      Перш ніж влаштуватися на роботу або започаткувати бізнес, постав собі три запитання:

      Чи подобатиметься мені така робота?

      Чи є в мене до неї хист?

      Чи наближатиме вона мене до кар’єрних та фінансових цілей?

      П’ятий секрет – сила спеціальних знань

      Історія Ґлорії Браун була непересічною, але правдивою. Усього лише сім років тому її скоротили. Адміністративний службовець, вона працювала з комп’ютерами в невеличкій торговельній компанії та залишилася без роботи під час економічного занепаду. Без жодних реальних перспектив улаштуватися на роботу, вона знайшла спосіб не тільки вижити, але й започаткувати власний бізнес, який уже за перший рік приніс їй уп’ятеро більше грошей, ніж зарплатня службовця, що вона її отримувала в офісі.

      Місіс Браун на вигляд було років п’ятдесят п’ять – шістдесят. Тендітна жінка, вишукано вдягнена в костюм із шотландки, що відтінював її руде волосся до плечей і великі яскраві карі очі. Але найприкметнішою для юнака стала її усмішка, така тепла й щира, що, здавалося, освітлювала її обличчя.

      Юнак жадав дізнатися, як місіс Браун зуміла досягти такого успіху в, здавалося б, катастрофічних обставинах.

      – Якщо ви прагнете до Надзвичайного Багатства, – пояснювала вона, – вам слід навчитися обертати на свою користь усе, що з вами трапляється.

      Юнак пригадав, що говорив йому старий китаєць: «У кожній халепі, у кожній проблемі ховається зерно рівного їй або й більшого успіху». «Чи може це бути правдою?» – запитував він себе.

      – У перші кілька місяців безробіття, – провадила місіс Браун, – я не була так позитивно налаштована. – Вона всміхнулася. – Насправді, я була в глибокій депресії через своє становище, адже не бачила жодного виходу. Але потім я зустрілася зі старим китайцем.

      Мій холодильник вирішив зламатися, і я викликала майстрів. Прийшов дрібненький старий китаєць. Доки він оглядав мій холодильник, я приготувала йому чашечку кави, і ми розговорилися. Я розповіла йому про своє скорочення, він повернувся, підвів на мене очі й сказав: «Якщо життя зачиняє одні двері – треба відчинити інші». Саме тоді він згадав секрети Надзвичайного Багатства. Звичайно, я була налаштована скептично, але водночас мені було цікаво. Заощадження закінчувались, у мене не було жодних реальних перспектив, а окрім того, ще й холодильника. Варто було дізнатися про це більше. Тож коли він дав мені перелік десяти людей і сказав, що вони зможуть розповісти про сили тих секретів, то я вирішила звернутися до них і дізнатися більше.

      І дуже добре, що я це зробила, адже саме