не змінюється тривалий час, настає вегето-судинна дистонія, спазми судин або мігрень.
У цьому разі лікар зазвичай прописує препарат, призначений для «годування» голодуючих клітин головного мозку. «Кран» закритий, кров не надходить, а людина намагається «нагодувати» клітини через кров – абсурд. Таке лікування неефективне, тому що спочатку потрібно відкрити «кран»! Нікотинова кислота та аналогічні ліки намагаються перерозподілити кровообіг у голові. Однак поки «кран» закритий, нічого доброго статися не може!
Щоб голова була здоровою, необхідні кілька важливих чинників: хороший кровообіг, іони, кисень. Це як відкрита кватирка під час сну: надходить свіже повітря, людина краще себе почуває і відпочиває.
Програму оздоровлення голови та шиї ми детально викладаємо на онлайн-курсі у 3 сесії (до речі, запрошуємо вас на онлайн-навчання) – https://u-hrm.com/1.
Для реалізації програми «Голова та шия» застосовуються ма- сажери для ніг різних типів (механічний масаж, припікання, міос- тимуляція), теплові килими, масажні апарати для шийного відділу хребта, валики під шию для нічного сну, ручні проектори для при- пікання сонних артерій.
Якщо Ви бажаєте, щоб наші експерти допомогли у складанні особистої програми оздоровлення, треба подати заявку тут: https://u-hrm.com/consulting.
ЗДОРОВІ ОЧІ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ШИЇ
Скільки за добу працюють очі? Як тільки ми прокинулися і поки не заснули. Загалом приблизно 16—18 год. Зрозуміло, що вони відновлюються тільки вночі. А коли ми зазвичай капаємо в очі ліки? Частину – на ніч, але здебільшого – вдень. Знаєте, на що це схоже? На лікування колінного суглоба футболісту під час матчу, коли він бігає по полю, а лікар за ним: «Почекай, я тобі суглоб вилікую!». Так і з очима: вдень вони працюють, тому цей час не підходить для їх лікування.
Щоб очі вночі відновлювалися, їм необхідні розслаблення, кровотік та імунітет.
По-перше, м’язи навколо очного яблука мають бути розслабле- ними. Для цього потрібне тепло для очей на ніч. Зарядка для очей, різні методики від короткозорості і далекозорості передбачають, що людина вже вміє розслаблятися. Розслаблення очей забезпечується теплом. Чим можна лікувати очі? Ручний масажер – це найкраще обладнання для прогрівання очей.
По-друге, кровотік, який очі отримують із судин голови. У голову кров несуть чотири артерії. Від того, як ці артерії працюють, залежить кровотік і в голові, і в очах. Так «звідки» треба лікувати очі? З шиї, очі «ростуть» із шиї. Поки ви не оздоровите свою шию, поки не відновите кровотік у шийному відділі, очі будуть хронічно голодувати, і від хвороби їм нікуди не подітися.
У дітей молодшого віку зір часто падає через те, що вони пере- напружують шийний відділ сидячи за партою, а від цього ущемля- ються шийні артерії і погіршується кровообіг до голови. Тому очі потрібно починати лікувати з шийного відділу.
Перед сном корисно розігрівати шию і плечовий пояс, а на ніч під шийний відділ класти валик. Подушкою можна користуватися